Marchevka mWriter LITE

HomeProgram mWriterMarchevka mWriter LITE

W naszej ofercie pojawił się nowy produkt z rodziny Marchevka mWriter. Tym razem przedstawiamy Państwu aplikację, która wzbogaca system Windows Mobile o polską klawiaturę, pomijając pełną lokalizację. Oprogramowanie o nazwie LITE, jest odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą pracować z oryginalnym systemem w języku angielskim lub posiadają urządzenia z wbudowanym system w innym języku*, ale potrzebują klawiaturę regionalną do wpisywania polskich znaków diakrytycznych.

Oprogramowanie można zainstalować na każdym urządzeniu z systemem WM 5.0 oraz WM 6.0 bez względu na producenta i model. Rozróżnienie ma miejsce jedynie między wersją VGA z rozdzielczością ekranu 640×480 a wersją standardową wyświetlacza.

Dla systemów Windows Mobile 6.1 i 6.5 została wykonana nowa wersja programu, która dynamicznie dostosowuje wielkość klawiatury do rozdzielczości urządzenia.

*pełna wersja programu Marchevka mWriter lokalizuje jedynie angielską wersją systemu Windows Mobile. Nie można jej zastosować w wersji niemieckiej, francuskiej czy włoskiej.

Umiejętności

programowanie, projektowanie graficzne

Oprogramowanie

Marchevka mWriter Lite dla wersji VGA i Standard, Marchevka mWriter Lite 3.0

Urządzenia

wszystkie palmtopy z systemem Windows Mobile 5.0, 6.0, 6.1 i 6.5 bez względu na oryginalny język systemu

Producent