O nas

HomeO nas

marchevka

Marchevka Software jest marką oprogramowania tworzonego w firmie Media Office sp. z o.o.. Została storzona w  2004 roku w celu tworzenia nowej generacji oprogramowania lokalizującego dla urządzeń przenośnych.

Firma Media Office działając na rynku rozwiązań mobilnych od  2000 roku, zdobyła doświadczenie, które pozwoliło na opracowanie nowatorskiej, a zarazem gwarantującej najwyższą niezawodność technologii. Potwierdzeniem zaufania jakim cieszą się nasze produkty, jest stała współpraca z największymi producentami urządzeń mobilnych oferującymi Marchevka mWriter jako najlepszą lokalizację systemu Windows Mobile®.

Dlaczego Marchevka? Bo kojarzy nam się z czymś przyjemnym, jest symbolem zachęty i nagrody. Takie mają być i mamy nadzieję, że są nasze aplikacje. Dzięki swej prostocie, łatwe w obsłudze oraz niezawodne i co najważniejsze – potrzebne.

Z naszych rozwiązań korzysta już ponad 80 000 użytkowników.

Zapraszamy do współpracy!

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Media Office sp. z o.o.

Image

Wsparcie produktu

12 miesięczny okres wsparcia dla programu oraz licencji.

Image

Innowacyjne idee

Innowacja, to zmiana, która coś ulepsza, tworzy nową jakość. Dzięki naszemu oprogramowaniu tysiące osób w Polsce może korzystać z nowoczesnych urządzeń w ojczystym języku.

Image

Technologia

Zawsze korzystamy z najnowszej technologii, śledzimy trendy i doszkalamy się. Współpracujemy ze świetnymi ludźmi zarówno w zakresie programowania jaki i tłumaczeń technicznych.

Image

Dobra komunikacja

Najważniejsza jest rozmowa. Dzięki niej wiemy, czego oczekuje od nas klient i jak możemy mu pomóc.

HP_logo

IBM_logo

Motorola_logo

Samsung_logo

Intermec_logo

Microsoft_logo

Skontaktuj się!

 

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą,  masz ciekawy pomysł związany z naszymi usługami, chcesz abyśmy wykonali dla Ciebie aplikację – czekamy na kontakt.