Marchevka mWriter Lite

HomeMarchevka mWriter Lite

Aplikacja Marchevka mWriter LITE wzbogaca urządzenia z systemem Windows Mobile® o polską klawiaturę w układzie qwerty.

Oprogramowanie o nazwie LITE, jest odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą pracować z oryginalnym systemem w języku angielskim lub posiadają urządzenia z wbudowanym system w innym języku, ale potrzebują klawiaturę regionalną do wpisywania polskich znaków akcentowanych.

Oprogramowanie można zainstalować na każdym urządzeniu z systemem WM 5.0 oraz WM 6.0 bez względu na producenta i model. Rozróżnienie ma miejsce jedynie między wersją VGA z rozdzielczością ekranu 640×480 a wersją standardową wyświetlacza.

Dla systemów Windows Mobile 6.1 i 6.5 została wykonana nowa wersja programu, która dynamicznie dostosowuje wielkość klawiatury do rozdzielczości urządzenia. Dodaliśmy również nowy panel z klawiaturą numeryczną, przydatną gdy wprowadzamy dużo danych liczbowych oraz tabelę z najczęściej używanymi symbolami. Do dodatkowych funkcji mamy dostęp bezpośrednio z głównej klawiatury pod przyciskiem 123.

Główne funkcje programu mWriter Lite

Program mWriter dodaje własną klawiaturę o układzie qwerty, dzięki której wpisywanie znaków diakrytycznych odbywa się identycznie jak na zwykłej klawiaturze. Aby uzyskać polską literę wystarczy kliknąć alt + literę, którą chcemy zmiękczyć lub dodać ogonek.

Możliwość wpisywania polskich znaków za pomocą gestów. Wykonanie gestu polega na dotknięciu rysikiem klawisza i przesunięciu go w odpowiednią stronę. Poniższa grafika obrazuje działanie tej funkcji na przykładzie litery E. 

W wersji 3.0 dodaliśmy dodatkową klawiaturę numeryczną, która ułatwia użytkownikom wprowadzanie znaków palcem lub długopisem. Klawiatura numeryczna została zaprojektowana w układzie przypominającym kalkulator.

Od wersji 3.0 został wprowadzony panel symboli, do którego użytkownik może w łatwy sposób przejść wybierając na klawiaturze ekranowej przycisk symboli. Zawarte w nim zostały najbardziej potrzebne i używane znaki specjalne tj. @,  &, #, !, *, zł.

Teraz program mWriter umożliwia wpisywanie znaków diakrytycznych poprzez podwójne kliknięcie rysikiem lub dwukrotne wciśnięcie na klawiaturze sprzętowej znaku.

Dzięki obsłudze klawiatur sprzętowych możliwe jest pisanie polskich znaków również z klawiatury fizycznej, w którą wyposażone są zazwyczaj terminale przemysłowe. Jeżeli klawiatura nie posiada przycisku Alt, użytkownik może wybrać inny znak, który przejmie jego funkcję.

Polski słownik podpowiedzi. Po wpisaniu kilku liter pojawiają się nad klawiaturą propozycje pasujących słów. Zaimplementowaliśmy również funkcję uczenia się, czyli słownik zapamiętuje najczęściej wpisywane słowa i podpowiada je w pierwszej kolejności.

Poprawne wyświetlanie stron internetowych oraz dokumentów zapisanych w języku polskim na innym komputerze.

Wraz z wersją 3.0 możliwe jest zamówienie stworzenia dodatkowych klawiatur regionalnych np. rosyjskiej, czeskiej, niemieckiej. Użytkownicy mający dodatkowe klawiatury mogą w łatwy sposób przełączać się między nimi klikając na klawisz klawiatur regionalnych i wybierając klawiaturę, której chcą używać w danym momencie.

Wypróbuj wersję demo!

Wypełnij formularz, wybierz system i model urządzenia, wyślemy Ci odpowiednią wersję. Demo

Zapoznaj się z pełną lokalizacją systemu Marchevka mWriter

Wersje programu

mWriter Lite VGA

mWriter Lite Standard

mWriter Lite 3.0

Wersja
mWriter Lite Standard
mWriter Lite VGA
mWriter Lite 3.0
System
Windows Mobile 5.0 i 6.0
Windows Mobile 5.0 i 6.0
Windows Mobile 6.1 i 6.5
Rozdzielczość ekranu
320×240
VGA 640×480
bez znaczenia
Polska klawiatura QWERTY
+
+
+
Klawiatura numeryczna
+
Panel symboli
+
Obsługa gestów
+
+
+
Obsługa podwójnego kliknięcia
+
Pisanie odręczne
+
+
+
Obsługa klawiatur sprzętowych
+
+
+
Słownik podpowiedzi
+
+
+
Ustawienia regionalne
+
+
+
Cena brutto
60zł
60zł
60zł

lmar

Marchevka Software powstała, aby tworzyć nowej generacji oprogramowanie lokalizujące dla urządzeń mobilnych. Dlaczego Marchevka? Bo kojarzy nam się z czymś przyjemnym, jest symbolem zachęty i nagrody i takie mają być nasze aplikacje. 

lwml

Windows Mobile ma wiele mobilnych wersji oprogramowania firmy Microsoft. Od surfowania w Internecie za pomocą Internet Explorer Mobile po pracę z aplikacjami Microsoft Office Mobile ? możesz to wszystko robić będąc w ruchu. Możesz sprawdzać wiadomości e-mail lub wysyłać znajomym wiadomości tekstowe.

designed_for_windows_mobile-smr

Aplikacja lokalizująca mWriter uzyskała certyfikat Design for Windows Mobile® firmy Microsoft. Uzyskanie tego certyfikatu jest potwierdzeniem zgodności naszego oprogramowania z wymaganiami systemu Windows Mobile i informacją, że instalacja programu jest w pełni bezpieczna dla Twojego urządzenia.